Online doučovanie slovenského jazyka a literatúry

Trápenie sa nad podstatnými menami, prídavnými menami – pravopis, vzory, gramatické kategórie…

Diktáty, čiarky, ypsilony…ach, jaj!

Vetné členy – podmet, prísudok, zhodný/nezhodný prívlastok – ako sa v tom vyznať?

Sylabický veršový systém, metafora, epiteton – už sa z toho hlava točí…

Poznáte to?

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je DSC_62211-1-1024x681.jpg

Čakajú vás testy, písomky, prijímacie skúšky, Testovanie 9 a potrebujete

VYSVETLIŤ

DOUČIŤ

PRECVIČIŤ

ZOPAKOVAŤ

Objednajte si u mňa individuálne doučovanie online formou zo slovenského jazyka a literatúry!

Doučovanie je určené pre žiakov 5. – 9. ročníka ZŠ, 8-ročného gymnázia a cudzincov, ktorí sa chcú naučiť pravopis slovenského jazyka alebo pre tých, ktorí sa jednoducho chcú zdokonaliť.

Ako bude prebiehať a koľko bude stáť doučovanie?

Napíšte mi na e-mail ksuskova1@gmail.com.

Dohodneme si zoznamovaciu online schôdzku ZDARMA cez Messenger alebo Google Meet (cca 15 – 20 minút). Po zoznámení a ujasnení si, na čo sa presne potrebujete pripraviť alebo čo potrebujete zopakovať, určíme si presné termíny a spôsob online doučovania.

Online doučovanie – cez Messenger alebo Google Meet.

60 minút

cena 20,00 €

Čo ponúkam?

  • individuálny, priateľský prístup, trpezlivosť
  • 18-ročná prax v školstve ako učiteľka a asistent učiteľa, okrem toho som viac ako 4 roky pracovala v personálnej agentúre v Prahe
  • skúsenosti s prípravami na T5, T9 a prijímacie skúšky na stredné školy
  • skúsenosti s doučovaním cudzincov (ruskej a thajskej národnosti)
  • poskytnem pracovné listy, cvičné testy, vzdelávacie prezentácie, online cvičenia, vlastný e-book na zopakovanie učiva

Ďakujem za recenzie:

Pani učiteľka Katka pripravuje moju dcéru na prijímačky na bilingválne gymnázium z 8.ročníka. Pani učiteľka je veľmi ústretová, zasiela po hodine nové testy na vyučovanie. Dcéra si ich pripraví a potom ich spolu prekonzultujú. Mojej dcére sa páči spôsob výučby, pretože Katka sa hlavne snaží, aby na to prišla sama a vedela to zdôvodniť. Na veľa vecí prišla práve vďaka Katke, na hodine to nemajú dostatočne vysvetlené. Je pekné, ako je aj ochotná pomôcť s novým učivom, ktoré práve preberajú v škole. Dcéra sa na vyučovanie teší a našla zase nový impulz so slovenčinou. Ďakujeme!

Lenka, mama Ley

Katka doučovala môjho syna aj dcéru, ktorí sú na 8-ročnom gymnáziu. Tobias potreboval zopakovať, precvičiť a dovysvetliť učivo a Katka to s ním veľmi dobre zvládla. Izabelu pripravovala na prijímacie skúšky na 8-ročné gymnázium. Postupne si prešli množstvo testov a čomu Izabela nerozumela, hneď vysvetlila. Je trpezlivá a učivo vie zrozumiteľne podať. Ďakujeme jej a určite odporúčame ďalej!

Slávka, mama Tobiasa a Izabely

Žijem na Slovensku už 2 roky a učím sa po slovensky. Mám sen – hovoriť po slovensky ako native speaker, teda rodným jazykom. Hľadala som doučovanie zo slovenskej gramatiky a som veľmi rada, že som našla učiteľku Katarínu! Objavila mi ten tajomný svet gramatiky, ktorý nenájdeš na internete alebo v učebnici. Som si istá, že s Katkou som na správnej ceste. Ďakujem!

Inna, 2 roky na Slovensku

Ako matka syna, ktorý je v 8. ročníku ZŠ a kde vidím, že predmet slovenský jazyk stagnuje, som zabezpečila doučovanie práve u p. uč. Katky. S doučovaním som veľmi spokojná a taktiež syn. Pekne s ním zopakuje učivo, ktoré preberajú a venuje sa mu celú hodinu. Tiež počujem od syna, že p. uč. Katka mi lepšie učivo podala. A samozrejme sa to odzrkadľuje aj na známkach. Sme vďační za to, že ju máme.

Marta, mama Janka

Chcela by som vyjadriť svoju maximálnu spokojnosť a vďaku za vynikajúce doučovacie služby poskytované Katkou v slovenskom jazyku. Katka je naozaj výnimočná doučovateľka a jej oddanosť pomôcť mi porozumieť jemnostiam jazyka je neoceniteľná. Od našej prvej hodiny preukazovala Katka hlboké pochopenie učiva a vášeň pre výučbu. Jej metódy nie sú len efektívne, ale sú aj prispôsobené môjmu individuálnemu štýlu učenia. Má schopnosť rozbiť komplexné koncepty na zvládnuteľné časti, čím robí proces učenia zábavným a pochopiteľným.

Kristína, po 20-tich rokoch v Amerike návrat na Slovensko

Rada by som ešte raz veľmi pekne poďakovala za všetok čas a snahu pomôcť. Katka mi veľmi pomohla pochopiť javom, s ktorými som si v diktátoch nevedela rady. Neskutočne priateľský prístup, ochota pomôcť, vysvetliť. Dostala som odpovede na všetky otázky aj mimo hodín. Poslala mi vždy materiály, z ktorých som sa mohla učiť a taktiež si všetko precvičovať. Prispôsobila hodinu mne, prešli sme si spoločne presne to, čo som potrebovala. Je naozaj veľmi milá, priateľská a vždy ochotná pomôcť. Odporúčam všetkými desiatimi, určite nikto nebude ľutovať. 

Jana, študentka VŠ

Ďakujem za skvelé doučovanie, ktoré mi veľmi pomohlo pri skúške z ortografie. Ďakujem za pomoc a diktovanie diktátov, za vysvetlenie čiarok a iných dôležitých javov v pravopise slovenského jazyka.

Klaudia, študentka VŠ

Teším sa na vás!

PinKatS

PEDAGOGICKÝ ZAMESTNANEC S DRUHOU ATESTÁCIOU

Štúdium: Filozofická fakulta UKF Nitra
Aprobácia: slovenský jazyk a literatúra – filozofia

Obchodné podmienky TU.

Pozri aj:

Hurá, prázdniny!

Ako zahnať pani NUDU cez prázdniny? S tvorivým e-bookom Hurá, prázdniny! to pôjde ľahšie!

Kto je PinKatS?

Som vyštudovaná učiteľka slovenského jazyka a literatúry – filozofie, blogerka, tvorca zábavného aj vzdelávacieho obsahu na sociálne siete. Učím, píšem, tvorím, vymýšľam.

Záložky do knihy

Záložky do knihy – objav čarovný svet kníh so záložkami s motívom sovičiek a knižiek!

Môj plánovač

Potrebuješ si zorganizovať svoj deň, týždeň, rok? Máš vo svojich školských povinnostiach chaos? Práve pre teba je tu Môj plánovač!

Sledujte ma