Pravé slovenské nielen na mojich nohách

Aj vy ste mali niekedy pocit, že na slovenskom trhu chýba niečo, čo bude združovať všetko to „pravé slovenské“? Web, na ktorý kliknete a budete mať všetko na jednom mieste? 

Tak presne toto si povedali aj dvaja mladí ľudia spod Tatier – párik a rok a pol (popri bežnej práci a nociach) dávali dokopy projekt https://www.praveslovenske.sk s heslom „Hrdo a Srdcom“
Rozhodli sa, že vytvoria web, ktorý bude prezentovať nielen slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, ale aj fotografiehudbu, technológie, folklór, históriu a tiež krásy Slovenska

Svoju aktivitu stále rozvíjajú, napríklad vytvorením online obchodu, kde môžete nájsť okrem takýchto krásnych nadkolienok, aké nosím ja, aj termo tričká, čiapky, ponožky pod značkou Folkies, či alko a nealko nápoje Na hory. Dizajn výrobkov sa snažia vytvárať v duchu ľudových motívov (napr. čičmiansky vzor). 

Moje nadkolienky boli vytvorené v spolupráci s dizajnérkou Matty Urbanič, ktorá sa inšpirovala motívom Nitrianske Pravno.

Baby, myslím, že také sexi nadkolienky či podkolienky by aj mohli zbaliť niekoho pod vianočný stromček, čo vy na to? 😉

O krásne fotky sa mi postaral Ján Saloň, fotili sme v prostredí čokoládovne Nestville a so snehom som sa vďaka foteniu trošku vyšantila: 

Sledujte ma